Aistriú ar "Key Vault" go Gaeilge

Is é Taisceadán aistriúchán ar "Key Vault" go Gaeilge.

Key Vault
+ Cuir leis

Béarla - Gaeilge foclóir

  • Taisceadán

  • Taispeáin aistriúcháin a ghintear go halgartaim

Aistriú uathoibríoch ar " Key Vault " go Gaeilge

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Frásaí cosúil le "Key Vault" le haistriúcháin go Gaeilge

Cuir leis

Aistriúcháin ar "Key Vault" go Gaeilge i gcomhthéacs, cuimhne aistriúcháin