Aistriú ar "active window" go Gaeilge

Is é fuinneog ghníomhach aistriúchán ar "active window" go Gaeilge.

active window

The window in which a user is currently working or directing input. An active window is typically at the top of the Z order and is distinguished by the color of its title bar.

+ Cuir leis

Béarla - Gaeilge foclóir

  • fuinneog ghníomhach

    The window in which a user is currently working or directing input. An active window is typically at the top of the Z order and is distinguished by the color of its title bar.

    Draw & small caption bubbles on active windows

    Dear & boilgeog bheag fhotheidil ar fhuinneoga gníomhacha

  • Taispeáin aistriúcháin a ghintear go halgartaim

Aistriú uathoibríoch ar " active window " go Gaeilge

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Frásaí cosúil le "active window" le haistriúcháin go Gaeilge

Cuir leis

Aistriúcháin ar "active window" go Gaeilge i gcomhthéacs, cuimhne aistriúcháin