Aistriú ar "close-down" go Gaeilge

Is é clabhsúr aistriúchán ar "close-down" go Gaeilge.

close-down
+ Cuir leis

Béarla - Gaeilge foclóir

  • clabhsúr

  • Taispeáin aistriúcháin a ghintear go halgartaim

Aistriú uathoibríoch ar " close-down " go Gaeilge

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Frásaí cosúil le "close-down" le haistriúcháin go Gaeilge

Cuir leis

Aistriúcháin ar "close-down" go Gaeilge i gcomhthéacs, cuimhne aistriúcháin