Aistriú ar "scan device" go Gaeilge

Is é gléas scanta aistriúchán ar "scan device" go Gaeilge.

scan device
+ Cuir leis

Béarla - Gaeilge foclóir

  • gléas scanta

  • Taispeáin aistriúcháin a ghintear go halgartaim

Aistriú uathoibríoch ar " scan device " go Gaeilge

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Frásaí cosúil le "scan device" le haistriúcháin go Gaeilge

Cuir leis

Aistriúcháin ar "scan device" go Gaeilge i gcomhthéacs, cuimhne aistriúcháin